Како се промени стилот на принцот Хари откако ја запозна Меган Маркл? (фото)


Како се промени стилот на принцот Хари откако ја запозна Меган Маркл? (фото)

Првата промена која ја видовме на принцот Хари откако почна да се состанува со Меган Маркл, е тоа што многу почесто се смее.

kako-se-promeni-stilot-na-princot-hari-otkako-ja-zapozna-megan-markl-001.jpg

Втората промена дефинитивно е промената на стилот.

До пред извесно време го гледавме во униформи, класично одело или екстремно лежерни варијанти.

Но, откако почна да се појавува рака под рака со Меган Маркл, како да ја впива нејзината љубов кон слоевита и смарт-кежуал облека. Понекогаш, дури и боите им се искоординирани.

Еволуцијата се одвиваше вака:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Принцот Хари и Меган Маркл ќе почнат да живеат во Кенсингтоновата пала... Принцот Хари и Меган Маркл се во врска од летото 2016-та година, иако истата ја ...
Зошто Принцот Хари и Меган Маркл се држат за раце во јавност, а Вилија... Неодамна Принцот Хари и неговата девојка Меган Маркл, за првпат се појавија заед...
Бил дел од реално шоу, му починал најдобриот пријател: 16 факти за при... Веќе добро знаете дека е познат како огромен хуманитарец и вљубеник во спортот, ...