20 фотографии од смешните фацијални експресии на Доналд Трамп


20 фотографии од смешните фацијални експресии на Доналд Трамп

Тој не е резервиран и умерен како другите лидери на држави. Сè што чувствува јасно се гледа на неговото лице.

20-fotografii-od-smehsnite-facijalni-ekspresii-na-donald-tramp-01.jpg

Доналд Трамп со право многумина го опишуваат како демонстративен. Кога го гледате не можете, а да не му ги видите чувствата исцртани на неговото лице.

Тој има жестока фасцијална експресија, па кога е лут или возбуден целиот свет јасно го гледа тоа.

Трамп неретко драматично превртува со очите, ја извива чудно устата и што уште не.

Некои од неговите најсмешни фацијални експресии:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 бизарни совети за бракот од Доналд Трамп Меланија Трамп му е трета сопруга, а овие негови ставови можеби се причината зош...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
Адел го чепка носот, Бритни Спирс грицка нокти: Што прават славните ко... Како и сите останати луѓе, така и славните личности имаат по некоја слабост од к...