Ѕвезди кои во 2017 целосно го променија својот изглед


Ѕвезди кои во 2017 целосно го променија својот изглед

Секоја девојка знае дека промената на фризурата може многу да допринесе за целосна трансформација на изгледот.

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-001.jpg

Токму поради тоа, ѕвездите постојано ги прават овие трансформации, со што целосно ја менуваат сликата за себе.

Некои од нив прават промени кои одлично им стојат, а некои знаат да направат и по некоја „утка“.

Кога станува збор за холивудските актерки, тие често го менуваат изгледот и заради некоја улога, но поголем дел од ѕвездите прават чести промени за да привлечат внимание.

Погледнете ги трансформациите на ѕвездите во 2017:

Оливија Вајлд

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-02.jpg

Ким Кардашијан

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-03.jpg

Блејк Лајвли

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-04.jpg

Кети Пери

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-05.jpg

Селена Гомез

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-06.jpg

Кара Делевињ

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-07.jpg

Кејт Хадсон

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-08.jpg

Тејлор Свифт

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-09.jpg

Емилија Кларк

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-10.jpg

Ема Стоун

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-11.jpg

Кејти Холмс

dzvezdi-koi-vo-2017-celosno-go-promenija-svojot-izgled-12.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон к...
Ѕвезди кои со промена на еден детаљ кај себе се разубавеа Од несоодветни мустаќи до лоши шишки, овие ѕвезди го тргнаа детаљот што им ја кр...
Славни личности кои не беа поканети на свадбата на Хари и Меган, иако се очекуваше нивното присуство Уште пред да се одржи кралската свадба, беше јасно дека ќе има многу славни личн...

Најчитани неделава