Ѕвезди кои имале секс со нивни фанови


Ѕвезди кои имале секс со нивни фанови

Славата ги изложува луѓето на предизвици кои е тешко да се совладаат, а овие неколку ѕвезди не успеале да ја совладаат страста кон атрактивните фанови.

dzvezdi-koi-imale-seks-so-nivni-fanovi-01.jpg

За некои има само гласини и тврдења од страна на партнерите за една ноќ, додека други гласини се поткрепени со интимни фотки.

Кои ѕвезди имале секс со нивни фанови?

Орландо Блум

21-годишна келнерка во еден хотел во Лондон тврдеше дека актерот ја завел и ја поканил во неговата соба. До ден денес не се кае што ја прифатила поканата.

dzvezdi-koi-imale-seks-so-nivni-fanovi-02.jpg

Џастин Бибер

Бибер е познат по тоа што ужива во доброто друштво на згодни девојки, но не само за секс. Некои од фановите на Бибер тврдат дека тој четувал со нив на Инстаграм, а дека една девојка имала шанса да се дружи со него на кошаркарски натпревар.

Лаура Картер пак, е „среќничката“ која тврди дека пијачките на шанк со Бибер завршиле во неговата хотелска соба.

dzvezdi-koi-imale-seks-so-nivni-fanovi-03.jpg

Јусејн Болт

Сите го знаеме фамозното селфи после секс на добитникот на златни медали на Олимписките Игри. 20-годишната девојка наводно не ни знаела кој е Болт, но тоа не ја спречило да се фотка со него и да ги препрати фотките на многу пријатели. Очекувано, фотките се проширија вирално.

dzvezdi-koi-imale-seks-so-nivni-fanovi-05.jpg

Лил Вејн

Лил Вејн е доказ зошто не треба да заспивате веднаш после секс со непозната девојка.

dzvezdi-koi-imale-seks-so-nivni-fanovi-04.jpg

Крис Браун

2014-та беше непријатна година за Крис Браун, откако една рандом девојка постираше фотка од неговата „машкост“ на Твитер, на што друга девојка постираше фотка од него како спие во кревет, после бурната ноќ со неа.

dzvezdi-koi-imale-seks-so-nivni-fanovi-06.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни личности кои не беа поканети на свадбата на Хари и Меган, иако ... Уште пред да се одржи кралската свадба, беше јасно дека ќе има многу славни личн...
Ѕвезди кои во 2017 целосно го променија својот изглед Секоја девојка знае дека промената на фризурата може многу да допринесе за целос...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...