Славни парови кои биле во „отворена врска“


Славни парови кои биле во „отворена врска“

Тоа што за некои е изневерување, за други е договор за „отворено“ функционирање во врската или бракот. Во светот на шоубизнисот, секако дека второто не е ни малку чудно.

slavni-parovi-koi-bile-vo-otvorena-vrska-001.jpg

Дел од овие „отворени врски“, па и „отворени бракови“ не сме знаеле дека така функционираат, иако го знаеме секој детаљ за животот на ѕвездите.

Деми Мур и Ештон Кучер

Парот кој беше контроверзен заради големата разлика во години, бил контроверзен и по уште еден друг договор. Наводно, парот си дозволувал други партнери, но само ако и двајцата се вклучени и запознаени со ситуацијата.

Ештон очигледно не ги почитувал правилата, бидејќи имал тајна афера со жена по име Бритни Џонс.

slavni-parovi-koi-bile-vo-otvorena-vrska-1.jpg

Вил и Џада Пинкет Смит

Џада дури и во едно интервју има признаено дека на сопругот му ја дава слободата „да прави што сака, сè додека следниот ден може со чист образ да се погледне во огледало заради своите постапки.“

slavni-parovi-koi-bile-vo-otvorena-vrska-2.jpg

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Иако сега се во моногамен брак, на почетокот биле во отворена врска бидејќи и двајцата не сакале да се смират. Бил не била најсреќна со договорот, но за среќа и мислењето на Тимберлејк се променило и повеќе не сакал да се гледа со други жени.

slavni-parovi-koi-bile-vo-otvorena-vrska-3.jpg

Меган Фокс и Брајан Остин

Наводно овој славен пар имал еднонасочна отворена врска. Поточно, само Меган имала желба и потреба да се гледа со други партнери. Сепак, парот сега има 3 дечиња и ниту една докажана афера.

slavni-parovi-koi-bile-vo-otvorena-vrska-4.jpg

Гвинет Полтроу и Крис Мартин

Пред пријателски да се разделат, Крис и Гвинет биле во отворен брак. Гвинет во една прилика дури изјави: „и двајцата сме возрасни. Секој си прави сопствени избори.“

slavni-parovi-koi-bile-vo-otvorena-vrska-5.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бил Гејтс јаде бургери, а Барак Обама лосос: Што ручаат познатите? Сигурно и вие како и сите останати, некогаш сте помислиле дека славните и богати...
Славни мажи кои имале афери со дадилки Тешко е да се остане верен во Холивуд, тоа веќе на сите ни е добро познато. Секо...
„Беше вистинска тепачка во автомобилот“ - Крис Браун ја опишува ноќта ... Крис Браун се отвори за ноќта кога тој ја нападна неговата девојка Ријана во 200...