Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез на авантуристички одмор на планина (фото)


Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез на авантуристички одмор на планина (фото)

Kристијано Роналдо и неговата девојка, Џорџина Родригез си земале слободен ден од обврските за да уживаат на планина.

cristiano-ronaldo-i-georgina-rodriguez-na-avanturistichki-odmor-na-planina-foto-01.jpg

Тие се впуштиле во зимските авантури, се возеле низ снежните пејзажи и уживале во бачило.

Мајката на четвртото дете на фудбалерот објави неколку фотки и видео од романтичниот и авантуристички ден поминат на планина.

Роналдо пак, на фановите им се пофали со фотка од надворешен базен со поглед кон планини, заедно со неговата сакана.

Amazing day❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Погледнете како Кристијано и Џорџина се забавуваат кога се без децата:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на И... Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во фор...
Бремената Џорџина го испраќа Роналдо Џуниор на училиште Девојката на Роналдо, Џорџина Родригез, по одморот на Ибица, се врати во Мадрид ...
Сите фризури на Џенифер Анистон во последниве 20 години Џенифер Анистон е позната по нејзината беспрекорна коса која секогаш изгледа сов...