Само Ријана може да биде секси во парче материјал и XXL чизми (фото)


Само Ријана може да биде секси во парче материјал и XXL чизми (фото)

Ријана воопшто не се срами и секогаш е подготвена да ризикува со модните изданија.

rijana-vo-prodziren-autfit-i-ogromni-visoki-chizmi-na-coachella-2018-foto-01.jpg

30-годишната пејачка во неделата присуствуваше на Coachella, а на својот Инстаграм профил објави неколку фотки од нејзиниот аутфит.

rijana-vo-prodziren-autfit-i-ogromni-visoki-chizmi-na-coachella-2018-foto-02.jpg

Облечена во целосно кафеава комбинација, горниот проѕирен дел изгледа како да е заврзана марама, а надоле носи огромни широки и високи чизми до бутовите.

Како додатоци искористила златно ланче, многу бразлетни и прстени, а во косата има Gucci лента.

rijana-vo-prodziren-autfit-i-ogromni-visoki-chizmi-na-coachella-2018-foto-04.jpg

Ријана е забележана во првите редови како ужива на спектакуларниот настап на Бијонсе:

Претходно пејачката е фотографирана на нејзината Fenty x Puma Coachella забава, облечена во летната колекција на брендот.

rijana-vo-prodziren-autfit-i-ogromni-visoki-chizmi-na-coachella-2018-foto-05.jpg

Во продолжение погледнете ги сите нејзини Coachella аутфити досега:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...
Ријана ги истакна облините во целосен тексас аутфит Модните комбинации на Ријана веќе никого не можат да го изненадат. Овојпат, слав...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на ... Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...