Само Ријана може да биде секси во парче материјал и XXL чизми (фото)


Само Ријана може да биде секси во парче материјал и XXL чизми (фото)

Ријана воопшто не се срами и секогаш е подготвена да ризикува со модните изданија.

rijana-vo-prodziren-autfit-i-ogromni-visoki-chizmi-na-coachella-2018-foto-01.jpg

30-годишната пејачка во неделата присуствуваше на Coachella, а на својот Инстаграм профил објави неколку фотки од нејзиниот аутфит.

rijana-vo-prodziren-autfit-i-ogromni-visoki-chizmi-na-coachella-2018-foto-02.jpg

Облечена во целосно кафеава комбинација, горниот проѕирен дел изгледа како да е заврзана марама, а надоле носи огромни широки и високи чизми до бутовите.

Како додатоци искористила златно ланче, многу бразлетни и прстени, а во косата има Gucci лента.

rijana-vo-prodziren-autfit-i-ogromni-visoki-chizmi-na-coachella-2018-foto-04.jpg

Ријана е забележана во првите редови како ужива на спектакуларниот настап на Бијонсе:

Претходно пејачката е фотографирана на нејзината Fenty x Puma Coachella забава, облечена во летната колекција на брендот.

rijana-vo-prodziren-autfit-i-ogromni-visoki-chizmi-na-coachella-2018-foto-05.jpg

Во продолжение погледнете ги сите нејзини Coachella аутфити досега:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Шајло како момче, Анџелина без градник: Кога Џоли сака да оди на ручек... Актерката со 3 од нејзините 6 деца беше уловена во лежерно издание, иако сакаше ...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на ... Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Ријана, Џеј Ло и уште 4 ѕвезди кои биле жртви на луди фанови Како што славата расте, така се намалува чувството на безбедност кај познатите л...