Штом Бијонсе има време да смени лак за време на настап - имате и вие време за сè
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
stolar 22-04-2018
столар 21-04-2018


Штом Бијонсе има време да смени лак за време на настап - имате и вие време за сè

Легендарниот настап на Бијонсе на Coachella, покрај тоа што вклучуваше пет очигледни пресоблекувања во различни аутфити, очигледно вклучувал испланирано време и за лакирање на паузите.

stom-bijonse-ima-vreme-da-smeni-lak-za-vreme-na-nastap-imate-i-vie-vreme-za-se-01.jpg

Фановите на пејачката забележаа дека на фотките од настапот Бијонсе има две различни бои на лакови на ноктите.

Од црни, во неколку секунди ноктите на Бијонсе станале металик.

stom-bijonse-ima-vreme-da-smeni-lak-za-vreme-na-nastap-imate-i-vie-vreme-za-se-02.jpg

stom-bijonse-ima-vreme-da-smeni-lak-za-vreme-na-nastap-imate-i-vie-vreme-za-se-04.jpg

stom-bijonse-ima-vreme-da-smeni-lak-za-vreme-na-nastap-imate-i-vie-vreme-za-se-03.jpg

stom-bijonse-ima-vreme-da-smeni-lak-za-vreme-na-nastap-imate-i-vie-vreme-za-se-05.jpg

Во морето од коментари со воодушевувачки зборови, се најдоа и оние „мотивациските“ од типот „Кога Бијонсе има време да смени лак за време на 10-минутен настап – имате и вие време за сè.“

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Длабоко деколте и тон накит: Бијонсе се дотера за концерт на Бруно Мар... Бијонсе не ужива само во своите настапи и концерти, туку и како дел од публиката...
Празничен моден погодок или утка: Бијонсе во разголен златен фустан Кралицата на поп музиката во полн сјај пред празниците, но дали овојпат прекрши ...
Скандали од животот на Бијонсе, кои таа сигурно сака да бидат забораве... Сите имаат моменти и ситуации во животот од кои се срамат и посакуваат да забора...