Уште еден доказ дека Викторија е најтренди мајка, а Бекам најсекси татко (фото)


Уште еден доказ дека Викторија е најтренди мајка, а Бекам најсекси татко (фото)

Семејството им е на прво место, па така постојано одвојуваат време за квалитетно минати мигови заедно и забавни активности.

ushte-eden-dokaz-deka-vitkroija-e-najtrendi-majka-a-bekam-najseksi-tatko-foto-01.jpg

Дејвид и Викторија Бекам секогаш одвојуваат време за семејни дружби, па така и изминатиот викенд ги одведоа децата, со исклучок на 19-годишниот Бруклин, во Дизниленд во Лос Анџелес.

Познатиот пар и нивните деца Ромео, Круз и Харпер го истражуваа тематскиот парк и имаа незаборавни мигови.

Викторија и во оваа пригода го задржа својот шик стил. Таа се одлучи за црно макси здолниште со фалти, бела маичка и гладијаторски сандали.

Поранешниот фудбалер пак се одлучи за едноставна црна маичка, но неговите тетоважи и сексапил повторно дојдоа до израз.

View this post on Instagram

AMAZING AMAZING AMAZING day @disneyland ♥️

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Како се забавуваше семејството Бекам во Дизниленд:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Семејството Клуни на одмор: Џорџ и Амал со близнаците во Италија (фото... Џорџ и Амал Клуни се среќни родители на близнаци и секогаш успеваат да најдат вр...
10 докази дека колку и да глумат, Кардашијанс си го ставаат семејствот... Кардашијан-Џенер девојките се кралици на социјалните мрежи и ријалити телевизиск...
На плажа, на снег: Најчудните места на кои Викторија Бекам носеше штик... Викторија Бекам важи за кралица на високите потпетици и до пред неколку години, ...