Џесика Симпсон во бикини на Бахамите, откако го врати вишокот килограми (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Џесика Симпсон во бикини на Бахамите, откако го врати вишокот килограми (фото)

Русокосата за одморот на Бахамите се релаксираше во црвени бикини покрај својот сакан.

dzesika-simpson-vo-bikini-na-bahamite-otkako-go-vrati-vishokot-kilogrami-foto-01.jpg

Џесика Симпсон (37) е на одмор на Бахамите со својот сопруг Ерик Џонсон. Русокосата ги покажа облините во црвени бикини, а имаше и цветна наметка за на плажата.

Пејачката е позната по тоа што постојано варира со тежината, а периодов има некој килограм плус. Таа носеше големи златни обетки, какви што обожаваат и Џенифер Лопез и Ким Кардашијан.

Во брак е 4 години, а изгледа медената фаза од бракот на Џесика и Ерик не е мината.

View this post on Instagram

Babe Alert

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Како се релаксира Џесика Симсон на Бахамите со сопругот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џесика Симпсон го покажа трудничкиот стомак во бикини неколку дена пре... Како што се наближува крајот на нејзината предизвикувачка и тешка бременост, Џес...
Џеј Ло без шминка, со природна виткана коса на одмор со Алекс и четири... Џенифер Лопез и Алекс Родригез се заедно повеќе од 1 година и многу често го пом...
Како јакната на Кендал Џенер стана хит меме? (фото) Големата црвена јакна на Кендал Џенер направи твитерџиите да ја споредат дури со...