Таткото на Меган Маркл чита за кралската свадба во интернет кафе - сè уште не го запознал Хари


Таткото на Меган Маркл чита за кралската свадба во интернет кафе - сè уште не го запознал Хари

Свадбата на неговата ќерка е наскоро, а тој сè уште се нема запознаено со идниот зет, принцот Хари.

tatkoto-na-megan-markl-chita-vesti-za-kralskata-svadba-vo-internet-kafe-se-ushte-ne-go-zapoznal-hari-01.jpg

Само 10 дена пред свадбата на ќерка си, Томас Маркл (73) е забележан како во близина на неговиот дом во Мексико во интернет кафе чита вести за кралската свадба.

tatkoto-na-megan-markl-chita-vesti-za-kralskata-svadba-vo-internet-kafe-se-ushte-ne-go-zapoznal-hari-02.jpg

Иако, неговата ќерка Меган Маркл наскоро ќе стапне на лудиот камен, тој сè уште не го запознал принцот Хари.

Се претпоставува дека Томас ќе ја испрати својата ќерка до олтарот, па сака навреме да се подготви за тоа што го очекува.

tatkoto-na-megan-markl-chita-vesti-za-kralskata-svadba-vo-internet-kafe-se-ushte-ne-go-zapoznal-hari-03.jpg

Нејзините родители се одамна разведени, но на свадбата ќе присуствува и нејзината мајка Дориа, со која Меган има многу силна врска.

Засега Томас и принцот Хари имаат зборувано само преку телефон.

tatkoto-na-megan-markl-chita-vesti-za-kralskata-svadba-vo-internet-kafe-se-ushte-ne-go-zapoznal-hari-04.jpg

Таткото на Меган во интернет кафе во близина на неговиот дом:

Прочитајте и како семејството на Меган Маркл може да остави црна дамка на кралската свадба!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кралската свадба на Хари и Меган од аспект на гостите кои присуствуваа... Свадбата на принцот Хари и Меган Маркл остави силен впечаток кај многумина и се ...
Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Зошто Хари и Меган Маркл ќе се селат во нов дом, на страна од Вилијам ... Тие не сакаат детето да си го растат во златен кафез, плус изгледа односите поме...