Досега невидени фотки од безгрижното и скромно детство на Меган Маркл


Досега невидени фотки од безгрижното и скромно детство на Меган Маркл

Постојат многу теории и претпоставки за лошиот однос помеѓу Меган Маркл и нејзиниот татко.

dosega-nevideni-fotki-od-bezgrizhnoto-i-skromno-detstvo-na-megan-markl-01.jpg

Последните случувања со лажните папарацо фотки исто така беа скандал во јавноста, како и последната информација дека тој нема да присуствува на свадбата заради тоа, како и заради срцев удар.

dosega-nevideni-fotki-od-bezgrizhnoto-i-skromno-detstvo-na-megan-markl-02.jpg

Сепак, односот помеѓу нив не бил отсекогаш лош и во минатото очигледно сè било во ред помеѓу нив.

dosega-nevideni-fotki-od-bezgrizhnoto-i-skromno-detstvo-na-megan-markl-03.jpg

Сега, сите се во очекување на големата свадба кога таа ќе стане член на британското кралско семејство, но пред тоа, таа била само обична девојка.

Во јавност се појави за првпат колекција од стари фотки, на кои може да погледнете какво било нејзиното детство и како ги поминувала тинејџерските денови.

„Меган беше многу нормално воспитана, но секогаш знаевме дека е родена за големи работи. Сега таа го живее сонот на секоја девојка така што ќе стане принцеза кога ќе се омажи за принцот Хари.“ – има изјавено нејзина пријателка од детството.

Поранешната актерка била скромно воспитана, а нејзините родители се развеле одамна, па таа живеела со нејзината мајка во мал стан со две соби и две купатила, далеку од Кензингтонската палата.

Според пријателката, нивниот стан бил културен, чист и добро организиран, а нејзината мајка имала тешка задача да ја одгледа сама по разводот.

Сепак, помеѓу фотките со нејзините пријатели, може да се забележи и емотивна фотографија со нејзиниот татко кога таа била млада.

Ѕирнете во детството на Меган:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Меган Маркл со два стајлинзи во еден ден и бакнеж за гордиот татко, пр... Елегантната Меган Маркл посветено ги извршува кралските обврски и е пресреќна по...
Провокативна трудница: Криси Тајген полугола во кујна Криси Тајген не е од оние кои го држат животот во приватност и е секогаш многу о...
10 докази дека Анџелина Џоли живее со полн здив по разделбата од Бред ... Холивудската актерка не прифаќа порази и граба од животот. Таа купи нов дом, се ...