Ќеркичката на Ирина Шајк и Бредли Купер е совршена мешавина од гени (фото)


Ќеркичката на Ирина Шајк и Бредли Купер е совршена мешавина од гени (фото)

Ирина Шајк и Бредли Купер беа гламурозен пар на Кански пред неколку дена, а веќе денес се вратени на семејните обврски.

kjerkickata-na-irina-shajk-i-bredli-kuper-e-sovrshena-meshavina-od-geni-foto-01.jpg

Ирина Шајк беше забележана на семејна прошетка со ќеркичката Леа, каде папараците јасно го уловија ликот на девојчето.

Иако парот долго време се обидуваше да ја скрие својата ќерка, сега конечно можеме да ги видиме сините очи кои очигледно се „наследство“ од Бредли.

kjerkickata-na-irina-shajk-i-bredli-kuper-e-sovrshena-meshavina-od-geni-foto-02.jpg

kjerkickata-na-irina-shajk-i-bredli-kuper-e-sovrshena-meshavina-od-geni-foto-03.jpg

kjerkickata-na-irina-shajk-i-bredli-kuper-e-sovrshena-meshavina-od-geni-foto-08.jpg

kjerkickata-na-irina-shajk-i-bredli-kuper-e-sovrshena-meshavina-od-geni-foto-04.jpg

kjerkickata-na-irina-shajk-i-bredli-kuper-e-sovrshena-meshavina-od-geni-foto-05.jpg

kjerkickata-na-irina-shajk-i-bredli-kuper-e-sovrshena-meshavina-od-geni-foto-06.jpg

kjerkickata-na-irina-shajk-i-bredli-kuper-e-sovrshena-meshavina-od-geni-foto-07.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на ... Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Љубов без секс: Познати парови кои се „чувале“ за првата брачна ноќ Интимниот однос претставува исклучително важен чин за некои славни личности. Зат...
Луисана Лопилато бремена со трето дете, по успешната битка со ракот на... Мајкл Бубле и Луисана Лопилато го очекуваат своето трето дете, по тешки 18 месец...