Блејк била светкава барбика, Алба - цветна принцеза: Како изгледале ѕвездите на матура?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Блејк била светкава барбика, Алба - цветна принцеза: Како изгледале ѕвездите на матура?

Денес ги гледаме во совршено модно издание на црвениот тепих, големите настани, настапи или на лежерна прошетка.

blejk-bila-svetkava-barbika-alba-cvetna-princeza-kako-izgledale-dzvezdite-na-matura-01.jpg

Сега, со славните работат големи тимови на стилисти кои им помагаат да изгледаат беспрекорно на секој чекор.

Но, пред 10, 15, 20, па и 30 години, кога биле млади, тие сами одлучувале за својот изглед, а нивниот матурски аутфит го докажува тоа.

Иако за некои можеби тоа било модерно во тоа време, за некој друг, аутфитот е сосема неоправдан.

Погледнете како изгледале ѕвездите на матурската прослава:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледале ѕвездите за време на школските години? (фото) Ретко кој има да каже позитивни зборови за себе кога се гледа на фотографиите од...
Како изгледале славните парови на почетокот на врската vs. како изглед... Дали памтите како изгледале денешните славни парови на почетокот на нивната врск...
Блејк Лајвли е бремена со трето дете - стомачето го покажа во жолт фус... Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат нивното трето дете, а актерката за пр...