Како изгледа телото на Victoria’s Secret модел во бикини, 3 недели по породувањето? (фото)


Како изгледа телото на Victoria’s Secret модел во бикини, 3 недели по породувањето? (фото)

Кендис Сванапул облече бикини 3 недели откако го роди своето второ дете на 19-ти јуни.

kako-izgleda-telto-na-victorias-secret-model-vo-bikini-3-nedeli-po-poroduvanjeto-1.jpg

Моделот на Victoria’s Secret повеќепати во текот на бременоста се соблече во бикини и имавме можност да го видиме прилично големото стомаче на плажа, а околу 3 недели по породувањето го направи истото.

kako-izgleda-telto-na-victorias-secret-model-vo-bikini-3-nedeli-po-poroduvanjeto-2.jpg

kako-izgleda-telto-na-victorias-secret-model-vo-bikini-3-nedeli-po-poroduvanjeto-3.jpg

Кендис изгледаше фантастично и не го криеше пост-породилното стомаче со кое се борат многу жени.

Мало охрабрување дека и на најдобрите им треба време и трпение:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Луисана Лопилато бремена со трето дете, по успешната битка со ракот на... Мајкл Бубле и Луисана Лопилато го очекуваат своето трето дете, по тешки 18 месец...
Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Бејби бум на повидок - Кои славни ѕвезди очекуваат нов член во семејст... Изгледа дека родителската треска го има зафатено светот на славните. Многу позна...