Бекамови одмораат на Свети Стефан: 13 барања кои морало да бидат исполнети пред да пристигнат


Бекамови одмораат на Свети Стефан: 13 барања кои морало да бидат исполнети пред да пристигнат

Медиумите веќе со денови се во потрага по Бекамови кои одмораат во Црна Гора. Целото семејство моментално се наоѓа на Свети Стефан, а првите фотки вирално се проширија по социјалните мрежи.

bekamovi-odmoraat-na-sveti-stefan-13-baranja-koi-moralo-da-bidat-ispolneti-pred-da-pristignat-001.jpg

Имаат постојани телохранители, како на копно така и во вода, а покрај безбедносните мерки морале да бидат исполнети и следниве барања пред тие да пристигнат:

- Да може да уживаат како на пуст остров, без папараци и фанови

- Положба на лежалките и точно пропишана далечина од останатите

- Специјална исхрана

- Вода каква семејно пијат каде и да одат

- Проток на кислород во нивните апартмани

- На располагање постојано да имаат возач и обезбедување, кое ќе се држи на одредена дистанца

- Поглед од апартманите

- Звучна изолација

- Задолжителен балкон

- Два луксузни апартмани

- Потпишан договор за почитување на приватноста, односно за молчење на сите информации и настани на кои присутните од хотелот ќе сведочат

- Собарките влегуваат само во точно договорено време

- Исто така, не смее со себе да носат мобилни телефони за да не ги злоупотребат

Сепак, папараците очигледно добро си ја завршиле работата, бидејќи папарацо фотките веќе се во јавноста:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки од првиот роденден на Чикаго Вест со тема „Алиса во земјата на ч... Пред десетина дена, Ким Кардашијан и Канје Вест организираа забава за првиот род...
Принцот Хари го влече татка си на санка, Барак Обама клечи пред Мишел ... Мерилин Монро без шминка, Ким Кардашијан на 17 години и Мадона со темна коса... ...
Ѕвезди кои имале ФБИ досие, но ретко кој знае Низ годините, ФБИ имаат собрано тајни информации за милиони луѓе ширум светот, а...