Зошто новата фотка на Ким Кардашијан стана хит меме?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Зошто новата фотка на Ким Кардашијан стана хит меме?

Овојпат таа не го привлече вниманието со голотија, туку со бизарниот начин на позирање. Шегите на нејзина сметка не престануваат.

zoshto-novata-fotka-na-kim-kardashijan-stana-hit-meme-01.jpg

Ким Кардашијан позираше легната во кревет за да ги промовира новите патики од линијата „Yeezy“ на нејзиниот сопруг Канје Вест.

View this post on Instagram

Like butter. #Butter350’s #yeezy

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Но, нејзината некомфорна поза и чуден изглед беа инспирација за твитерџиите и тие почнаа да ја користат фотката на разни забавни начини.

Како новата фотка на Ким Кардашијан стана хит меме:

https://twitter.com/hannnahgrayy/status/1027009190156558336/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1027009190156558336&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.yahoo.com%2Fentertainment%2Fkim-kardashian-apos-awkward-photoshoot-082227459.html

https://twitter.com/AlexGoebel22/status/1026988234939793409/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1026988234939793409&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.yahoo.com%2Fentertainment%2Fkim-kardashian-apos-awkward-photoshoot-082227459.html

Потсетете се и на фустанот на Иванка Трамп што стана хит мене!

С. С.| Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотка од актерот од „Game of Thrones“ и неговата сопруга како држат шо... Шолјата за кафе во рацете на огромниот исландски актер изгледа како оптичка илуз...
Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костари... Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...
10 спортисти кои ги заведоа сестрите Кардашијан-Џенер Познатите старлети се вистински магнет за богати и славни фраери, а покрај музич...