Џеј Ло во бел чипкан фустан, на шопинг во Капри (фото)


Џеј Ло во бел чипкан фустан, на шопинг во Капри (фото)

Џеј Ло и Алекс Родригез почетокот од август го резервираа за крстарење и шетање низ Италија, а како и секоја жена, Џеј Ло мораше да направи еден краток шопинг.

j-lo-vo-bel-cipkan-fustan-na-shopping-vo-capri-001.jpg

Заедно со Алекс се фотографирани низ повеќе продавници низ Капри. Тој трпеливо ја чека, додека таа си ја врши работата која секоја жена најдобро ја знае - пробува и се подновува.

Облечена во бело чипкано фустанче, со високо собрана коса, изгледа како девојче:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...
Џеј Ло на прошетка со ќерките на Алекс Родригез во Беверли Хилс Врската на Џенифер Лопез и Алекс Родригез станува сè поцврста и посериозна како ...