Џеј Ло во бел чипкан фустан, на шопинг во Капри (фото)


Џеј Ло во бел чипкан фустан, на шопинг во Капри (фото)

Џеј Ло и Алекс Родригез почетокот од август го резервираа за крстарење и шетање низ Италија, а како и секоја жена, Џеј Ло мораше да направи еден краток шопинг.

j-lo-vo-bel-cipkan-fustan-na-shopping-vo-capri-001.jpg

Заедно со Алекс се фотографирани низ повеќе продавници низ Капри. Тој трпеливо ја чека, додека таа си ја врши работата која секоја жена најдобро ја знае - пробува и се подновува.

Облечена во бело чипкано фустанче, со високо собрана коса, изгледа како девојче:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...
Алекс Родригез дома си пронајде 17 години стара фотка со автограм од Џ... Судбината има чудни планови. Алекс Родригез сигурно не замислувал дека поп диват...
Џеј Ло во раскошен златен фустан на црвен тепих со Алекс Родригез (фот... Џенифер Лопез е пример за тоа како секоја жена посакува да изгледа на 48 години....