Бакнежи и романтика: Џенифер Лопез ужива на јахта во Италија со Алекс Родригез (фото)


Бакнежи и романтика: Џенифер Лопез ужива на јахта во Италија со Алекс Родригез (фото)

Пејачката изгледа овој пат навистина ја пронајде својата втора половина. Парот e повљубен од кога било.

baknezi-i-romantika-dzenifer-lopez-uziva-na-jahta-vo-italija-so-aleks-rodrigez-foto-01.jpg

Тие почнаа да се состануваат во март 2017 и нивната романса оттогаш станува сè посилна. Џенифер Лопез (49) и Алекс Родригез (43) периодов уживаат на луксузна јахта во Капри, Италија.

Пејачката и поранешниот бејзбол играч се уловени како се бакнуваат на палубата и уживаат во романтичната атмосфера.

Лопез ја покажа тонирана фигура во минималистчки бели бикини.

Како се релаксира познатиот пар:

С. С.| Црнобело

Би можело да ве интересира:

Алекс Родригез дома си пронајде 17 години стара фотка со автограм од Џ... Судбината има чудни планови. Алекс Родригез сигурно не замислувал дека поп диват...
Како врската на Џеј Ло со Алекс Родригез се разликуваше од сите нејзин... „Тој е еден од оние луѓе кои ти велат: „Блескај, биди најдобра“. Позитивно влија...
Познати фаци кои се неочекувано блиски: Кокс живеела со Ширан, Анистон... Постојат ѕвезди за кои и врапчињата на гранка знаат дека меѓусебно се поврзани. ...