Фотки-разгледници од семејниот одмор на Роналдо и Џорџина на Сен Тропе
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


Фотки-разгледници од семејниот одмор на Роналдо и Џорџина на Сен Тропе

Деновиве 33-годишната фудбалска ѕвезда е на одмор во Франција, заедно со Џорџина и најстариот син, Кристијано Џуниор.

fotki-razglednici-od-semejniot-odmor-na-ronaldo-i-georgina-na-sen-trope-001.jpg

Прво се сончаа на луксузна јахта, кога шпанската бринета ја искористи шансата да направи секси фотки од одморот.

Потоа беа забележани како заедно ја напуштаат јахтата за семеен ручек низ Сен Тропе.

Џорџина носеше фустан со леопард принт, бела мини-чанта и римјанки, додека Роналдо беше комплетно во бело.

Фотки – разгледници од најновиот одмор на семејството:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез во црн сјаен фустан, без Роналдо на Кански фестивал Атрактивната Џорџина одлучи да ги акцентира облините за појавувањето на црвениот...
12 фотки од Кендал Џенер кои мама Крис сигурно сака да ги заборавиме Под дејство на алкохол, со златен заб и чудни стајлинзи, со акни на лицето – кои...
Фотки од првиот роденден на Чикаго Вест со тема „Алиса во земјата на чудата“ Пред десетина дена, Ким Кардашијан и Канје Вест организираа забава за првиот род...