Џеј Ло дава мали плати, Џорџ Клуни има некултурни навики: Тајни за ѕвездите од нивните вработени
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Џеј Ло дава мали плати, Џорџ Клуни има некултурни навики: Тајни за ѕвездите од нивните вработени

Деми Мур користи специјални светилки за кожата да ѝ изгледа подобро кога е дома, а Кирстен Стјуарт гаси цигари дури и во саксиите со цвеќе.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-01.jpg

На црвениот тепих тие се средени до совршенство и блескаат, но какви се во нивните домови. Дали и во приватноста се такви какви што се прикажуваат во медиумите?

Поранешните вработени на ѕвездите откриваат дел од нивните тајни:

Џенифер Лопез

Иако заработува милиони, поранешните вработени на Џенифер Лопез велат дека таа е скржава кога станува збор за платите за нејзиниот персонал. Во 2003 година кога таа беше во врска со Бен Афлек, Бен сакал да даде бакшиш од 2.000 долари, но Џеј Ло била уловена како му ги зема парите и наместо тоа му дава 200 долари во рака.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-02.jpg

Кирстен Стјуарт

Поранешна чистачка во домот на актерката вели дека таму е „димница“, а Кирстен остава догорчиња од цигари насекаде, од бањата до саксиите со цвеќе.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-04.jpg

Шарлиз Терон

Актерката не сакала дадилката на нејзините деца да прави контакт со очите со неа. Наводно, таа дури ја терала на лист хартија да ги запишува активностите на нејзините деца во текот на денот и како тие напредуваат, за да не мора лично да разговара со неа.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-03.jpg

Мајли Сајрус

Мајли чува неколку кучиња и не ѝ е проблем кога тие се олеснуваат низ нејзиниот дом вреден милиони.

djej-lo-dava-mali-plati-djordj-kluni-ima-nekulturni-naviki-tajni-za-dzvezdite-od-nivnite-vraboteni-09.jpg

Уште 4 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Кога славните дами ќе излезат од дома без грам шминка (фото) Исто како и сите останати жени, така и славните жени сакаат да го одморат лицето...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...

Спонзорирани линкови: