Како изгледаат родителите на Викторија Бекам и на уште 14 ѕвезди?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Како изгледаат родителите на Викторија Бекам и на уште 14 ѕвезди?

Мајката на Наталија Водјанова има исти очи како нејзините, мајката на Кристијано Роналдо му е најголемиот фан, а таткото на Хју Џекмен му е столбот во животот.

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-01.jpg

Некои познати личности без разлика колку се возрасни кога се во друштво на своите родители се претвораат во деца.

Како изгледаат родителите на ѕвездите:

Таткото на Хју Џекмен

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-02.jpg

Мајката на Крис Прат

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-03.jpg

Родителите на Орландо Блум

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-04.jpg

Мајката на Наталија Водјанова

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-05.jpg

Родителите на Викторија Бекам

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-06.jpg

Мајката на Ева Мендез

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-07.jpg

Таткото на Џесика Алба

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-08.jpg

Мајката на Ченинг Татум

kako-izgledaat-roditelite-na-viktorija-bekam-i-na-ushte-14-dzvezdi-09.jpg

Уште 7 на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 причини зошто Бруклин Бекам нема да биде ѕвезда како Викторија и Де... Тој се обидува да го промовира својот талент за фотографија, има девојка модел и...
9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон к...
Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото) Славните дами знаат како да уживаат во животот и одморот го користат максимално....