Тројца мажи во кои Кејт Мидлтон беше вљубена, пред да го најде својот принц


Тројца мажи во кои Кејт Мидлтон беше вљубена, пред да го најде својот принц

Едвај и да го паметиме времето кога Кејт и Вилијам не беа пар, но тоа не значи дека Кејт нема љубовно минато пред него.

trojca-mazi-vo-koi-kejt-midlton-bese-vljubena-pred-da-go-najde-svojot-princ-1.jpg

Без навреда кон принцот Вилијам, но и пред него Кејт Мидлтон имала истенчен вкус за избор на мажите.

trojca-mazi-vo-koi-kejt-midlton-bese-vljubena-pred-da-go-najde-svojot-princ-2.jpg

Пред да го пронајде својот принц, Кејт имала 3 големи љубови.

Како изгледа секој од нив?

Willem Marx

trojca-mazi-vo-koi-kejt-midlton-bese-vljubena-pred-da-go-najde-svojot-princ-3.jpg

trojca-mazi-vo-koi-kejt-midlton-bese-vljubena-pred-da-go-najde-svojot-princ-4.jpg

Rupert Finch

trojca-mazi-vo-koi-kejt-midlton-bese-vljubena-pred-da-go-najde-svojot-princ-5.jpg

trojca-mazi-vo-koi-kejt-midlton-bese-vljubena-pred-da-go-najde-svojot-princ-6.jpg

Henry Ropner

trojca-mazi-vo-koi-kejt-midlton-bese-vljubena-pred-da-go-najde-svojot-princ-7.jpg

trojca-mazi-vo-koi-kejt-midlton-bese-vljubena-pred-da-go-najde-svojot-princ-8.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар? Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа с...
Кејт и Вилијам уживаат во природа со децата, а принцот Луи ги направи ... Кејт и Вилијам викендов уживаа со децата на игралиште во шума и не пропуштија да...
Кејт Мос со целулит и виснато стомаче на јахта со 13 години помладиот ... Кејт Мос е позната по тоа што „појадуваше“ шампањ, ручаше „вотка“, па продолжува...