Единствениот бивши партнер на Кејт Мидлтон на кој принцот Вилијам е љубоморен
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Единствениот бивши партнер на Кејт Мидлтон на кој принцот Вилијам е љубоморен

Со оглед на тоа што Кејт Мидлтон и принцот Вилијам не ја кријат паузата која ја направија додека беа во врска, тоа е доволна причина за жолтиот печат да откопа сочни детали од тој нивен период во животот.

edinstveniot-bivshi-partner-na-kate-middleton-na-koj-princot-william-e-ljubomoren-001.jpg

Во март 2007-ма година Кејт Мидлтон остана сингл на 25 години, па заедно со нејзината мајка побегна во Ирска, додека вестите за раскинувањето се ширеа по сите светски медиуми.

Во рок од тие три месеци, пред повторно да се смири со принцот Вилијам во јуни 2007-ма, Кејт имала кратка романса со Хенри Ропнер.

Веста за нивното дружење беше поткрепено и со фотки, а најинтересната информација која ги заскокотка медиумите е дека Хенри учел на истиот колеџ со принцот Вилијам.

edinstveniot-bivshi-partner-na-kate-middleton-na-koj-princot-william-e-ljubomoren-6.jpg

edinstveniot-bivshi-partner-na-kate-middleton-na-koj-princot-william-e-ljubomoren-2.jpg

Медиумите тврдеа дека изборот на Кејт не е случаен.

edinstveniot-bivshi-partner-na-kate-middleton-na-koj-princot-william-e-ljubomoren-3.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Твитерџиите бесни: Зошто принцот Хари и Меган Маркл станаа мета на кри... Како преку ноќ парот стана мета на негативни коментари? „Додека има бездомници и...
Зошто принцот Вилијам толку долго чекал за да ја запроси Кејт Мидлтон? Тие се состанувале толку долго што луѓето дури се запрашувале дали некогаш воопш...
Вистината за односот на принцот Хари и принцот Вилијам, пред и по Мега... „Меган не го „расипа“ Хари, само му даде можност да избега од неговиот контролир...