Алекс Родригез дома си пронајде 17 години стара фотка со автограм од Џеј Ло за него


Алекс Родригез дома си пронајде 17 години стара фотка со автограм од Џеј Ло за него

Судбината има чудни планови. Алекс Родригез сигурно не замислувал дека поп дивата што му дала автограм еден ден ќе му биде девојка.

aleks-rodrigez-doma-si-pronajde-17-godini-stara-fotka-so-avtogram-od-djej-lo-za-nego-01.jpg

Врската на Џенифер Лопез и Алекс Родригез цвета периодов. Парот беше забележан како оди на вечера деновиве, а латино дивата за оваа пригода облече металик комбинезон.

aleks-rodrigez-doma-si-pronajde-17-godini-stara-fotka-so-avtogram-od-djej-lo-za-nego-02.jpg

aleks-rodrigez-doma-si-pronajde-17-godini-stara-fotka-so-avtogram-od-djej-lo-za-nego-03.jpg

И додека од февруари 2017 Алекс може гордо да каже дека Џеј Ло е неговата втора половина, дали знаете дека тој ја обожавал веќе со години наназад?

aleks-rodrigez-doma-si-pronajde-17-godini-stara-fotka-so-avtogram-od-djej-lo-za-nego-04.jpg

Во својот дом Родригез пронашол 17 години стара фотографија со автограм од Џенифер Лопез. Тој чистејќи низ домот ја пронашол фотографијата од 2001 година. Станува збор за фотка од вториот албум на пејачката.

aleks-rodrigez-doma-si-pronajde-17-godini-stara-fotka-so-avtogram-od-djej-lo-za-nego-06.jpg

Лопез се воодушевила од ситуацијата и ја прикачи фотографијата на нејзиниот Инстаграм профил. Романтично, зарем не?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотка од актерот од „Game of Thrones“ и неговата сопруга како држат шолји за кафе стана вирален хит Шолјата за кафе во рацете на огромниот исландски актер изгледа како оптичка илуз...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...