Меган Маркл, по рамните сандали, за првпат облече патики на кралска должност (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


Меган Маркл, по рамните сандали, за првпат облече патики на кралска должност (фото)

По низата појавувања во елегантни изданија со високи потпетици, Меган деновиве се одлучи за рамни сандали, а за првпат облече и патики.

megan-markl-po-ramnite-sandali-za-prvpat-obleche-patiki-na-kralska-dolzhnost-foto-01.jpg

Бремената Меган Маркл очигледно ја цени удобноста, па за време на нејзината официјална посета на Австралија ги замени високите потпетици со патики и рамни сандали.

Рака под рака со принцот Хари, Меган беше на посета на еден остров облечена во рамни сандали и на едно крстарење со бели патики, направени од рециклирани пластични шишиња.

Досега ја имаме гледано војвотката од Сасекс во рамни чевли, но ова е за првпат да облече патики.

Меган во кежуал издание:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...
Меган Маркл со балетанки на бејзбол меч без бебето Арчи (фото) Меган Маркл е на породилно отсуство до есен, но таа се појави на бејзбол меч со ...
„Неискрени се и ме бркаат од животот“ – Таткото на Меган го критикува кралскиот пар и моли да го вид... Таткото на Меган Маркл, Томас Маркл, наводно ја моли својата ќерка да му дозволи...