Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата


Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата

georgina-rodriguez-objavi-seksi-video-kako-vezhba-so-decata-01.jpg

Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува своето тело во беспрекорна форма. 24-годишната девојка на Кристијано Роналдо дефинитивно може да се пофали со завидна линија.

georgina-rodriguez-objavi-seksi-video-kako-vezhba-so-decata-03.jpg

georgina-rodriguez-objavi-seksi-video-kako-vezhba-so-decata-02.jpg

„Мојата среќа, моето семејство, ги обожавам. Му ја праќаме целата енергија на Тато и Јувентус“, напиша таа додека се забавуваше со близнаците Ева и Матео и Алана Мартина.

Како фит мајката едновремено и вежба и се забавува со децата:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 работи што Кралицата Елизабета ги прави секој ден Животот на Британската Кралица Елизабета е многу различен од животот на „обичнит...
Џорџина Родригез во хеланки повторно покажува дека не е само Роналдо во добра форма „Мојот убав тренинг партнер“, напиша Роналдо и објави видео од Џорџина како трча...
Криси Тајген открива: Луна и Мајлс се 2 години разлика, но направени се во исто време со ин витро Криси Тајген важи за една од најискрените личности помеѓу славните, која никогаш...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg