Хурем ужива на Малдиви – заводлива во бикини и без шминка (фото)


Хурем ужива на Малдиви – заводлива во бикини и без шминка (фото)

Турската ѕвезда ги изненади своите обожаватели со повеќе фотографии, каде позира ненашминкана и во костим за капење. Многумина го пофалија нејзиниот природен и секси изглед.

hurem-uzhiva-na-maldivi-zavodliva-vo-bikini-i-bez-shminka-foto-1.png

По сите перипетии кои ги доживеа во минатото, се чини дека Мерјем Узерли сега живее со полни гради. Актерката со германско потекло, која се прослави со улогата на Хурем во турската серија „Величествениот“, деновиве ужива на рајските Малдиви.

hurem-uzhiva-na-maldivi-zavodliva-vo-bikini-i-bez-shminka-foto-2.jpg

Дека вистински ѝ годи одморот, ѕвездата секојдневно покажува и на социјалната мрежа Инстаграм. Милионите обожаватели ги воодушеви со сликите на кои позира во бикини и без шминка, добивајќи низа позитивни коментари за природноста.

hurem-uzhiva-na-maldivi-zavodliva-vo-bikini-i-bez-shminka-foto-3.jpg

35-годишната глумица ретко објавува фотографии во разголено издание, па со секси фигурата дополнително ги изненади верните следбеници. Истовремено, таа им одговори на неодамнешните критики дека претерала со естетските корекции.

hurem-uzhiva-na-maldivi-zavodliva-vo-bikini-i-bez-shminka-foto-4.jpg

Додека беше една од главните ѕвезди на овогодинешниот Кански филмски фестивал, во јавноста се појавија гласини дека направила пластични операции на усните и јаболчиците. Но, со песочните плажи и тиркизното море во позадина, последно нешто на кое убавицата мисли во моментот се злите јазици.

hurem-uzhiva-na-maldivi-zavodliva-vo-bikini-i-bez-shminka-foto-5.jpg

Од галеријата во продолжение, погледнете како изгледа целото патешествие на омилената султанка:

М. А. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 фотографии кои Иванка Трамп сака да ги сокрие од светот Од чудни фотки од детството со татко ѝ Доналд Трамп до разголени фотосесии во мл...
11 фотографии кои семејството Кардашијан не сака да ги видите Како изгледаа Ким Кардашијан и Кајли Џенер пред пластичните операции? Мидерот на...
Кајли Џенер ги извади филерите, конечно личи на 20-годишна девојка (фо... Кајли Џенер деновиве ги изненади фановите со тоа што ги извади филерите, иако по...