Том Круз и Шер и уште 6 славни парови кои имале секс без обврски

Мадона и Тупак Шакур имале неверојатна хемија, а Том Круз имал 23 години кога имал авантура со 38-годишната ексцентрична Шер.

tom-kruz-i-sher-i-ushte-6-slavni-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-01.jpg

Во Холивуд постојано имаме чудни спојувања на славните меѓу себе, но постојат некои за кои можеби не сте ни чуле.

Кои познати личности имале секс без обврски:

Линдзи Лохан и Зак Ефрон

Меѓу многуте имиња на познати личности со кои актерката имала секс се најде и привлечниот Зак Ефрон.

tom-kruz-i-sher-i-ushte-6-slavni-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-02.jpg

Шер и Том Круз

Во едно интервју Шер призна дека Том Круз бил еден од петте нејзини најдобри љубовници. Парот имал авантура во 80-тите кога тогаш 38-годишната Шер имаше луда фризура и пердуви на себе, а Том Круз имаше само 23 години. Нивната авантура Шер ја нарече „многу долг состанок“ и кажа дека дури и живеела кратко во неговиот стан.

tom-kruz-i-sher-i-ushte-6-slavni-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-03.jpg

Ештон Кучер и Ријана

Во 2012 двајцата беа сингл и важеа за секс симболи и Ријана беше фотографирана како доцна навечер пристигнува во домот на Ештон. Подоцна се појавија информации дека парот минал заедно 8 седмици.

tom-kruz-i-sher-i-ushte-6-slavni-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-08.jpg

Мадона и Тупак Шакур

Мадона се запознала со Тупак во 1993 година на еден музички настан и помеѓу нив веднаш се појавила хемија. Раперот ја учел „лоши работи“, а во една пригода Мадона призна дека не било само авантура за една ноќ, туку биле во кратка врска.

tom-kruz-i-sher-i-ushte-6-slavni-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-04.jpg

Ким Кардашијан и Ник Канон

Ник сакал авантурата да ја претворат во љубовна врска, но откако излегло секс видеото на Ким Кардашијан и таа во очи го лажела дека не знае ништо за тоа, се откажал од идејата.

tom-kruz-i-sher-i-ushte-6-slavni-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-05.jpg

Моби и Натали Портман

Моби е горд што минал ноќ со Натали Портман. Тој се смета себеси за „бубалица“ и смета дека сите „бубалици“ му завидуваат за тоа.

tom-kruz-i-sher-i-ushte-6-slavni-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-06.jpg

Леонардо ди Каприо и Боби Браун

Американскиот модел и актерка имала тежок живот и во својата автобиографија призна дека го завела тогаш младиот и невин Леонардо ди Каприо. Тој имал само 15 години, а таа била 5 години постара. Напиша и пофалба за неговата сексуална изведба.

tom-kruz-i-sher-i-ushte-6-slavni-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-07.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер, Анџелина Џоли: Како ќе изгледаа славните дами ако имаа тенки усни? (фото) Од Меган Фокс до Памела Андерсон, како би изгледале славните дами ако наместо по...
На 18 години работела во секс-клуб, направила слики со сопствената крв – Што знаеме за новата девојк... На 18 години работела во клуб за секс-фантазии, каде доминирала со непознати маж...
„Мирните“ партнери ги заменија за „лоши момци“ – 10 славни парови кои ја одбележаа 2021 По раскинувањето на 20-годишната врска со Данијела Мартиновиќ, Грашо си најде по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg