Обожава кучиња и екстремни спортови: Братот на Кејт Мидлтон комплетно природен, комплетно свој


Обожава кучиња и екстремни спортови: Братот на Кејт Мидлтон комплетно природен, комплетно свој

Тој не се срами да позира со букет цвеќе, со мало јагне во рацете или легнат во тревата со десетина кучиња околу него. Едноставно, ужива во тоа!

obozhava-kuchinja-i-ekstremni-sportovi-bratot-na-kejt-midlton-niz-instagram-fotki-01.jpg

Братот на Кејт Мидлтон има 31 година и неодамна го направи својот Инстаграм профил јавен. На него има фотки од 2013 година, па наваму, кои говорат за неговиот активен животен стил.

Џејмс Мидлтон обожава екстремни спортови, авантури, а најмногу од сè животни, особено кучиња.

Открива дека животните му даваат чувство на мир, комфор и безбедност и му го тргаат умот од стресот во секојдневниот живот. Вели дека дружбата со нив му е едно од најголемите животни задоволства.

Џејмс скија, оди на патувања во земји како Шведска, каде убавината го опива, скока со падобран, нурка и што уште не.

Дел од Инстаграм фотките на братот на Кејт Мидлтон:

View this post on Instagram

🐾🍂🍁🐾

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

View this post on Instagram

💦⛷⛰

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

View this post on Instagram

4 weeks old today 🐾

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

View this post on Instagram

The ever growing 🐾 pack

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

View this post on Instagram

I leave you for 5 minutes 🙈

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

View this post on Instagram

Hi little Wren 🐦

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

View this post on Instagram

Highland swim 🏊

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

Уште 8 фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Како Кејт Мидлтон се труди да не го засени Вилијам, а Меган се труди д... Кејт Мидлтон со посебни тактики му дозволува на нејзиниот сопруг, идниот крал на...
Кејт и Вилијам vs. Меган и Хари - кој кралски пар објави поубава божиќ... Секоја година членовите на кралското семејство објавуваат честитки. Годинава едн...
Кејт и Вилијам уживаат во природа со децата, а принцот Луи ги направи ... Кејт и Вилијам викендов уживаа со децата на игралиште во шума и не пропуштија да...