Храна која славните ја мразат
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Храна која славните ја мразат

Вистина е дека нив им се најлесно достапни и најскапите, највкусните и најретки специјалитети и состојки, па не им е проблем ако се нетолерантни на одредена храна.

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-01.jpg

Некои не јадат одредена храна од здравствени причини, други поради линијата на телото, додека трети едноставно решиле дека сакаат да се откажат од шеќер, кофеин и слично.

Откриваме која храна ја мразат одредени славни личности:

Криси Тајген не сака Нутела

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-01.jpg

Гордон Ремзи никогаш не јаде од храната послужена во авион, како и пица со ананас

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-02.jpg

Клое Кардашијан избегнува свинско месо

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-03.jpg

Џими Фелон мрази мајонез

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-04.jpg

Џенифер Анистон избегнува кавијар

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-05.jpg

Том Брејди избегнува зеленчук, јагоди и кафе

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-06.jpg

На менито на Ким Кардашијан нема да најдете магдонос, сенф и горгонзола

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-07.jpg

Тејлор Свифт никогаш нема да ја видите како јаде суши

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-08.jpg

Хилари Даф не е фан на школки

hrana-koja-slavnite-ja-mrazat-09.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Храна која Меган Маркл не смее да ја јаде додека е бремена Во кралското семејство има многу правила кои членовите треба да ги следат, а Мег...
Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
51-годишниот Дејвид Гета не може да ги тргне рацете од својата згодна ... Иако се 4 години заедно и 24 години разлика, страста во нивната врска е како и п...