Од какви комплекси патела Меган Маркл во минатото?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Од какви комплекси патела Меган Маркл во минатото?

Денес таа им е идол на жените ширум светот. Меѓутоа, не така одамна, дамата од кралското семејство била полна со несигурности.

od-kakvi-kompleksi-patela-megan-markl-vo-minatoto-1.png

Бракот со принцот Хари (34) ја принуди Меган Маркл (37) потполно да ги напушти социјалните мрежи. Од друга страна, новинарите провремено успеваат да ископаат дел од архивираните белешки на поранешната глумица.

od-kakvi-kompleksi-patela-megan-markl-vo-minatoto-2.jpg

Неодамна беше откриен еден од твитовите на војвотката од Сасекс, напишан лично од неа во 2014 година, каде сосема искрено и отворено го има споделено нејзините тинејџерски комплекси со следбениците.

od-kakvi-kompleksi-patela-megan-markl-vo-minatoto-3.jpg

„Бев мошне млада и се чувствував многу лошо. Во тоа време се обидував да се вклопам во друштвото. Да им докажам дека навистина вредам. Во моето училиште имаше претставници на различни националности. Јас поради спојот на две раси, секогаш се наоѓав некаде во средина.“

od-kakvi-kompleksi-patela-megan-markl-vo-minatoto-4.jpg

Меган Маркл признава и дека секојдневно правела нешто во текот на вечерта. Учела француски јазик, или, пак, одела на часови по балет. Зошто? Одговорот е за да не биде сама.

od-kakvi-kompleksi-patela-megan-markl-vo-minatoto-5.jpg

Колегите од класот биле вклучени во разни активности, ама не и таа со нив. Сопругата на принцот Хари додава и дека долго време, бојата на кожата ѝ го попречувала развојот на кариерата.

od-kakvi-kompleksi-patela-megan-markl-vo-minatoto-6.jpg

Со текот на годините, дамата од кралското семејство научила како да живее среќно, да се сака и прифати себеси. Па, погледнете каде е сега.

od-kakvi-kompleksi-patela-megan-markl-vo-minatoto-7.jpg

М. А. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Твитерџиите бесни: Зошто принцот Хари и Меган Маркл станаа мета на кри... Како преку ноќ парот стана мета на негативни коментари? „Додека има бездомници и...
Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Како принцот Чарлс ѝ го скрши срцето на Дијана веднаш по раѓањето на Х... Неговиот наводно шеговит коментар бил почетокот на крајот на нивниот брак... ...