„Подобро да останела дома“ - Кајли Џенер во бизарен розов комбинезон на Греми 2019
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


„Подобро да останела дома“ - Кајли Џенер во бизарен розов комбинезон на Греми 2019

Кајли Џенер, без оглед на тоа што е презгодна, за Греми 2019 одбра да износи розов ХХL комбинезон кој многумина го опишаа како „скапа вреќа.“

podobro-da-ostanela-doma-kylie-jenner-vo-bizaren-rozov-kombinezon-na-gremi-2019-001.jpg

Ракавиците продолжуваа и се спојуваа кај рамениците, а белиот ремен и белите чевли требаше да ја разбијат бебешко розовата монотонија.

Коментарите на социјалните мрежи варираа, како и секогаш - од „Зошто воопшто се појави? Подобро да останела дома“ до „Милијардерка е, ќе носи што сака.“

Ова беше едно од ретките појавувања на кои Кајли Џенер и Тревис Скот разменуваа нежности, со оглед на тоа што љубовната ситуација сакаат да ја држат во строга приватност.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (... Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Џон Бон Џови и уште 5 ѕвезди кои одбраа да живеат во мали и тивки град... Тие не ја сакаат вревата на Лос Анџелес, сакаат мирен живот на големи имоти во м...
Како јакната на Кендал Џенер стана хит меме? (фото) Големата црвена јакна на Кендал Џенер направи твитерџиите да ја споредат дури со...