„Подобро да останела дома“ - Кајли Џенер во бизарен розов комбинезон на Греми 2019
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


„Подобро да останела дома“ - Кајли Џенер во бизарен розов комбинезон на Греми 2019

Кајли Џенер, без оглед на тоа што е презгодна, за Греми 2019 одбра да износи розов ХХL комбинезон кој многумина го опишаа како „скапа вреќа.“

podobro-da-ostanela-doma-kylie-jenner-vo-bizaren-rozov-kombinezon-na-gremi-2019-001.jpg

Ракавиците продолжуваа и се спојуваа кај рамениците, а белиот ремен и белите чевли требаше да ја разбијат бебешко розовата монотонија.

Коментарите на социјалните мрежи варираа, како и секогаш - од „Зошто воопшто се појави? Подобро да останела дома“ до „Милијардерка е, ќе носи што сака.“

Ова беше едно од ретките појавувања на кои Кајли Џенер и Тревис Скот разменуваа нежности, со оглед на тоа што љубовната ситуација сакаат да ја држат во строга приватност.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како јакната на Кендал Џенер стана хит меме? (фото) Големата црвена јакна на Кендал Џенер направи твитерџиите да ја споредат дури со...
Моден погодок или утка: Џеј Ло со огромен шешир, Алекс во шарено сако ... Некои ги опишаа како најдобро облечен и стилски пар, други пак, ги ставија Алекс...
Исповед на Кајли Џенер: Како се справувам со трачевите и што ми дава с... Ријалити ѕвездата проговори за несигурностите, за тежината да се расте пред каме...