Зошто Ким Кардашијан одби подарок вреден 14 милиони долари од Канје Вест?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Kelner 18-08-2019
КЕЛНЕР 18-08-2019


Зошто Ким Кардашијан одби подарок вреден 14 милиони долари од Канје Вест?

Старлетата не е позната во јавноста како скромна личност, па логично е прашањето за причината заради која одолеа на галантноста од сопругот.

zoshto-kim-kardashijan-odbi-podarok-vreden-14-milioni-dolari-od-kanje-vest-1.png

Кога станува збор за скапи изненадувања, популарниот рапер не одолговлекува. Канје Вест за празниците ѝ го купи на својата сакана баш она што таа отсекогаш го посакувала.

zoshto-kim-kardashijan-odbi-podarok-vreden-14-milioni-dolari-od-kanje-vest-2.jpg

Ким Кардашијан доби од него луксузен стан со поглед на океанот во Мајами, за што музичарот издвои неверојатни 14 милиони американски долари од џебот. Но, според блиски извори на фамилијата, ѕвездата на реалното шоу не била воодушевена од подарокот. Зошто?

zoshto-kim-kardashijan-odbi-podarok-vreden-14-milioni-dolari-od-kanje-vest-3.jpg

Славната двојка го посети новиот имот пред извесно време, а папараците дури успеаја да ги сликаат познатите сопружници како разменуваат нежности на терасата. Делуваа среќно.

zoshto-kim-kardashijan-odbi-podarok-vreden-14-milioni-dolari-od-kanje-vest-4.jpg

Меѓутоа, откако фотографиите осамнаа во сите весници и портали, старлетата сепак го замолила мажот да го продаде станот, бидејќи приватноста на нивното семејство ѝ е најважна.

zoshto-kim-kardashijan-odbi-podarok-vreden-14-milioni-dolari-od-kanje-vest-5.jpg

По мислење на атрактивната бринета, овој дом нема да ги заштити од досадните очи на фотографите, обожавателите, а можеби и уште полошо – крадците.

zoshto-kim-kardashijan-odbi-podarok-vreden-14-milioni-dolari-od-kanje-vest-6.jpg

Се чини дека зборот на Ким Кардашијан е последен. Канје Вест се согласил, па сега бара друго сместување за двајцата и децата на брегот. Дали ова е добра причина?

zoshto-kim-kardashijan-odbi-podarok-vreden-14-milioni-dolari-od-kanje-vest-7.jpg

М. А. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким и Канје станаа родители по четврти пат – добија дете од сурогат ма... Во шоуто на Елен, Кортни ја откри веста дека сурогат мајката на Ким заминала на ...
Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костари... Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...
Без градник, во спортско издание: Ким Кардашијан со Норт Вест низ Дизн... Дури и во бело кежуал издание со патики, Ким знае како да ги привлече погледите ...