Меган Маркл блеска, откако татко ѝ го објави нејзиното „уништувачко“ писмо, а Џорџ Клуни ја бранеше
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Меган Маркл блеска, откако татко ѝ го објави нејзиното „уништувачко“ писмо, а Џорџ Клуни ја бранеше

Татко ѝ го објави писмото каде таа вели дека срцето ѝ го скршил на милион парчиња, а Џорџ Клуни, кој е пријател на кралскиот пар, остро го осуди овој потег на Томас Маркл.

megan-markl-bleska-otkako-tatko-i-go-objavi-nejzinoto-unishtuvachko-pismo-a-djordj-kluni-ja-braneshe-01.jpg

Меган Маркл беше синоним за елеганција и префинетост во бел фустан од Calvin Klein кога се појави со принцот Хари во музејот во Лондон.

Ова е нејзино прво појавување откако нејзиниот татко Томас Маркл ја откри содржината на писмото што Меган му го испратила минатото лето и во него го обвинила дека ѝ го скршил срцето во милион парчиња со тоа што давал интервјуа во медиумите, исценирал папарацо фотки и јавно го напаѓал нејзиниот нов сопруг.

Во писмото таа му пишува дека ѝ предизвикал многу болка со тоа што јавно кажувал дека таа не му помага финансиски, а не било точно, како и со сцените околу неприсуствувањето на нејзината свадба. Наводно ова писмо емоционално го „уништило“ Томас Маркл.

megan-markl-bleska-otkako-tatko-i-go-objavi-nejzinoto-unishtuvachko-pismo-a-djordj-kluni-ja-braneshe-02.jpg

Писмото се прошири низ сите медиуми, но Меган со насмевка на лицето се појави на настанот и покажа дека ништо не може да ѝ ја расипе среќата, пред пристигнувањето на нејзиното прво дете во април. Парот ја гледаше претставата „The Wider Earth“.

Инаку, Џорџ Клуни, кој е пријател со кралскиот пар, изјави дека приказната со принцезата Дијана како да се повторува и дека Меган на ист начин е следена од папараците секогаш и секаде и сите гласини околу неа се интензивирани.

megan-markl-bleska-otkako-tatko-i-go-objavi-nejzinoto-unishtuvachko-pismo-a-djordj-kluni-ja-braneshe-04.jpg

„Таа е жена која е во седмиот месец од бременоста и е бркана насекаде на истиот начин како што беше Дијана и историјата се повторува. Навистина е фрустрирачки што е објавено писмото во кое ќерката му кажува на таткото што чувствува. Неговото објавување е навистина неодговорно и изненаден сум од тоа.“

megan-markl-bleska-otkako-tatko-i-go-objavi-nejzinoto-unishtuvachko-pismo-a-djordj-kluni-ja-braneshe-03.jpg

Стајлингот на Меган:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Меган Маркл, по рамните сандали, за првпат облече патики на кралска до... По низата појавувања во елегантни изданија со високи потпетици, Меган деновиве с...
Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пр... Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Меган Маркл во светкава тоалета од 3.840 евра и детаљ од принцезата Ди... Тие беа почесни гости на настапот на најпознатата светска акробатска дружина Cir...