Како ги шминкаа ѕвездите да изгледаат постаро на филмското платно, а како всушност остареа?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Како ги шминкаа ѕвездите да изгледаат постаро на филмското платно, а како всушност остареа?

Мелани Грифит

Kako-gi-sminkaa-zvezdite-da-izgledaat-postaro (9).jpg

Сели Филд

Kako-gi-sminkaa-zvezdite-da-izgledaat-postaro (1).jpg

Мајкл Џеј Фокс

Kako-gi-sminkaa-zvezdite-da-izgledaat-postaro (4).jpg

Орсон Велс

Kako-gi-sminkaa-zvezdite-da-izgledaat-postaro (2).jpg

Мел Гибсон

Kako-gi-sminkaa-zvezdite-da-izgledaat-postaro (5).jpg

Леа Томсон

Kako-gi-sminkaa-zvezdite-da-izgledaat-postaro (3).jpg

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото) Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните ...
Како изгледаат родителите на Викторија Бекам и на уште 14 ѕвезди? Мајката на Наталија Водјанова има исти очи како нејзините, мајката на Кристијано...
Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото) Славните дами знаат како да уживаат во животот и одморот го користат максимално....