Секси пози, пијани погледи: 15 фотографии од ќерката Тифани кои Доналд Трамп не сака да ги видите

Прочитајте и Забави, бикини, момчиња: 14 фотографии од ќерките кои сигурно го изненадиле Барак Обама!

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

„Новата девојка ќе му го даде тоа што Шакира не сакаше“ – нови шпекулации за разделбата на Пике и Ша... Ако помислувате на свадба – тогаш се лажете. Сите знаат дека Пике и Шакира долги...
Адам Левин ја изневерувал бремената сопруга со 23-годишна девојка - сака да го крсти детето по неа, ... Адам Левин кој го чека третото дете со сопругата Бехати Принслу наводно имал афе...
Ќерката на Пол Вокер неутешно плаче по кавга со сопругот (по првата годишнина од брак) 23-годишната Медоу Вокер очигледно има проблеми во бракот - една седмица по прва...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg