Секси пози, пијани погледи: 15 фотографии од ќерката Тифани кои Доналд Трамп не сака да ги видите


Секси пози, пијани погледи: 15 фотографии од ќерката Тифани кои Доналд Трамп не сака да ги видите

Тифани Трамп денес е претставителна млада дама кој се појавува на настани со татка си, но некогаш ја покажувала својата дива страна.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-01.jpg

Уште долго пред да биде избран за претседател на САД, Доналд Трамп и неговото семејство беа популарни во медиумите. Тој е интересен и непредвидлив човек, а гените не се вода, па таква е и неговата ќерка Тифани Трамп.

Таа е родена 1993 година, има 1 милион следбеници на Инстаграм и сега многу внимава на имиџот, но не било така отсекогаш.

Фотки од Тифани Трамп кои Доналд не би сакал да ги видите:

Тифани на 17 години се појави во шоуто на Опра и говореше дека сака да биде музичарка.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-02.jpg

Менуваше момчиња.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-03.jpg

Уживаше во секси забави покрај базен.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-04.jpg

Сакаше да остави впечаток по секоја цена.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-05.jpg

Не се плашеше да облече секси костим за Ноќта на вештерките.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-06.jpg

Правеше секси селфи фотки во бикини.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-07.jpg

Сакаше да се опушти со алкохол во ноќните клубови.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-08.jpg

Позираше во Мерилин Монро пози.

seksi-pozi-pijani-pogledi-15-fotografii-od-kjerkata-tifani-koi-donald-tramp-ne-saka-da-gi-vidite-09.jpg

Уште 7 фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

15 фотографии кои Иванка Трамп сака да ги сокрие од светот Од чудни фотки од детството со татко ѝ Доналд Трамп до разголени фотосесии во мл...
Синот на Анџелина Џоли сведочи против Бред Пит и сака да го отстрани презимето од татко му Бракоразводната постапка трае веќе 5 години, а сега и 19-годишниот Медокс излезе...
12 работи што Кралицата Елизабета ги прави секој ден Животот на Британската Кралица Елизабета е многу различен од животот на „обичнит...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg