Нова теорија на твитерџиите: Дали Меланија повторно користи двојничка?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Нова теорија на твитерџиите: Дали Меланија повторно користи двојничка?

Меланија Трамп повторно ја „разгоре“ теоријата за користење на двојничка со најновата фотка на настан на кој се појави со претседателот на САД.

nova-teorija-na-tviterdjiite-dali-melanija-povtorno-koristi-dvojnichka-01.jpg

Првата дама на САД еднаш веќе се соочи со критики за користење на двојничка, а овојпат повторно ги предизвика твитерџиите.

Заедно со претседателот на САД, Доналд Трамп, Меланија беше во Алабама, а многумина забележаа дека нешто не е во ред со неа и дека не личи на себе.

Твитерџиите повторно се сомневаат дека таа користи двојничка, со оглед на тоа што таа изгледа целосно поразлично.


Тие велат дека брадата и изгледа сосема поинаку, дека личи постаро и дека е малку пониска од претходно, а некои дури и направија споредба со агентка од Тајната служба која многу личи на неа, но е малку пониска.

Што мислите вие за новата теорија на заговор на твитерџиите - дали Меланија навистина има двојничка или се работи за случајност?

nova-teorija-na-tviterdjiite-dali-melanija-povtorno-koristi-dvojnichka-02.jpg

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Новогодишното селфи на Меланија Трамп од забавата на Флорида која ја о... Меланија Трамп организирала сама луксузна новогодишна забава на Флорида, додека ...
Меланија Трамп и Брижит Макрон одржаа модна лекција на средбата во Пар... Во елегантни костими во темни бои првите дами на САД и Франција изгледаа беспрек...
Фотка од актерот од „Game of Thrones“ и неговата сопруга како држат шо... Шолјата за кафе во рацете на огромниот исландски актер изгледа како оптичка илуз...