Клое Кардашијан е пример дека жената е најсекси откако ќе те остави (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Клое Кардашијан е пример дека жената е најсекси откако ќе те остави (фото)

Клое Кардашијан месецов се соочи со којзнае кое неверство по ред од страна на Тристан, и тоа со најдобрата пријателка на Кајли. Па, зборот разочарување е премалку ако сте ѝ во кожа.

kloe-kardashian-e-primer-deka-zenata-e-najseksi-otkako-ke-te-ostavi-001.jpg

Сепак, реши да го оправда тврдењето дека жената е најзгодна и се разубавува веднаш штом ве остави.

Клое Кардашијан пристигна во Лас Вегас со приватен авион и своите пријателки, да го прослави роденденот на својата најдобра пријателка Малика.

Облечена во бела мрежа по целото тело и голи штикли, 34-годишната мајка и ријалити ѕвезда изгледаше фантастично:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (... Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Пријателка на Дијана откри што принцезата би сакала да им каже на Мега... Војвотката од Јорк вели дека принцезата Дијана ѝ била неверојатно блиска пријате...
Пријателка на Меган Маркл: „Меган ми бараше да ја запознаам со познат ... Три месеци по разводот со Тревор Енгелсон, Меган на една пријателка ѝ рекла „Јас...