Најзаштитени ѕвезди до кои не може да се приближите од телохранителите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 20-05-2019
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Најзаштитени ѕвезди до кои не може да се приближите од телохранителите

Животот на славните личности не им е воопшто лесен, со оглед на тоа што не може да излезат од дома без да бидат следени од неколку „страшни“ телохранители.

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-01.jpg

Иако има славни личности кои преферираат да се шетаат без телохранител, или можеби еден за секој случај, има многу такви до кои не може ни да се приближите.

Помеѓу ѕвездите има такви кои важат за најзаштитени и се опколени со поголем број телохранители.

Специјално заштитени ѕвезди со телохранители кои сериозно си ја сфаќаат работата:

Бијонсе и Џеј Зи

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-02.jpg

Том Круз

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-03.jpg

Анџелина Џоли

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-04.jpg

Ријана

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-05.jpg

Кендрик Ламар

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-06.jpg

Дејвид и Викторија Бекам

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-07.jpg

Џенифер Анистон

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-08.jpg

Ким Кардашијан и Канје Вест

najzashtiteni-dzvezdi-do-koi-ne-mozhe-da-se-priblizhite-od-telohranitelite-09.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои дизајнерите одбиле да ги облечат за настани Деновиве се шири веста за Бебе Реџа, која остана без облека за Греми наградите, ...
Ѕвезди кои некогаш се занимавале со стриптиз Сите го помниме Ченинг Татум по улогата во филмот Magic Mike, но дали сте знаеле...
8 ѕвезди кои сега имаат милиони, а израснале во сиромаштија Селена Гомез е родена кога мајка ѝ имала 16 години, а татко ѝ 17 и имала скромно...