Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот Алекс Родригез на Мет Гала (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот Алекс Родригез на Мет Гала (фото)

Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа година повторно не разочара со блескавиот аутфит на Мет Гала 2019.

j-lo-bleska-pokraj-alex-vo-svetkav-fustan-i-srebrena-perika-na-met-gala-2019-foto-01.jpg

Џеј Ло и Алекс Родригез првпат се појавија како пар на Мет Гала пред 2 години, а сега повторно сите погледи беа во нив.

View this post on Instagram

Met Ball 2019 here we come... 💗

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

49-годишната поп-дива се појави во светкав Versace фустан со висок шлиц и длабоко деколте, а посебен впечаток остави и со сребрената перика која ѝ одговараше на аутфитот.

Во комбинција со високи штикли и дијамантски накит, таа блескаше покрај Алекс, кој беше облечен во свечено одело со розово сако.

Најгламурозниот пар на црвениот тепих на Мет Гала 2019:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Алекс Родригез дома си пронајде 17 години стара фотка со автограм од Џ... Судбината има чудни планови. Алекс Родригез сигурно не замислувал дека поп диват...
Анџелина Џоли сакала да организира погреби: Чудни факти и тајни за сла... Постојат многу неверојатни факти за познатите личности што малкумина ги знаат. Н...
Ретро фотки со коса од Вин Дизел, Џејсон Стејтам и уште 4 ѕвезди кои д... Тие се секси и самоуверени и се слабост на многу жени ширум светот... Но, како и...