10 месеци по породувањето, Ева Лонгорија изгледа совршено на Кански фестивал 2019 (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 23-05-2019


10 месеци по породувањето, Ева Лонгорија изгледа совршено на Кански фестивал 2019 (фото)

На отворањето на Кански фестивал 2019, Ева Лонгорија изгледаше беспрекорно во розов фустан со висок шлиц.

10-meseci-po-poroduvanjeto-eva-longorija-izgleda-sovrsheno-na-kanski-festival-2019-foto-01.jpg

44-годишната актерка се породи пред 10 месеци со нејзиното прво дете, но за овој настан се потруди да се врати во форма.

Неодамна Лонгорија изјави дека било многу мачно и напорно се трудела да постигне идеална фигура, па очигледно успеала во нејзините намери.

На црвениот тепих на отворањето на Кански фестивал, таа се појави во розов фустан со висок шлиц од кој го откри згодното тело, дури и малку повеќе од потребното.

„Очајната домаќинка“ покажа дека може да изгледа совршено и гламурозно и по породувањето:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ева Лонгорија во жолт комплет позира на плажа во Кан со 10-месечното с... По повод Канскиот фестивал на кој таа присуствува секоја година, овојпат Ева Лон...
Први фотки од синчето на Ева Лонгорија На 19-ти јуни, Ева Лонгорија и Хозе Бастон станаа родители на синче. Ева Лонгори...
Трета среќа со помлад дечко: Кортни Кардашијан се гледа со религиозен ... Новиот избраник на старлетата е голем верник. Наспроти разликата од дванаесет го...