10 месеци по породувањето, Ева Лонгорија изгледа совршено на Кански фестивал 2019 (фото)


10 месеци по породувањето, Ева Лонгорија изгледа совршено на Кански фестивал 2019 (фото)

На отворањето на Кански фестивал 2019, Ева Лонгорија изгледаше беспрекорно во розов фустан со висок шлиц.

10-meseci-po-poroduvanjeto-eva-longorija-izgleda-sovrsheno-na-kanski-festival-2019-foto-01.jpg

44-годишната актерка се породи пред 10 месеци со нејзиното прво дете, но за овој настан се потруди да се врати во форма.

Неодамна Лонгорија изјави дека било многу мачно и напорно се трудела да постигне идеална фигура, па очигледно успеала во нејзините намери.

На црвениот тепих на отворањето на Кански фестивал, таа се појави во розов фустан со висок шлиц од кој го откри згодното тело, дури и малку повеќе од потребното.

„Очајната домаќинка“ покажа дека може да изгледа совршено и гламурозно и по породувањето:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 фото докази што сè работат асистентите на ѕвездите Од местење на чевлите на ѕвездите до држење на храната и организирање на патувањ...
Ева Лонгорија во жолт комплет позира на плажа во Кан со 10-месечното с... По повод Канскиот фестивал на кој таа присуствува секоја година, овојпат Ева Лон...
Ева Лонгорија со сопругот и синчето го продолжи одморот во Марбеља, Шп... Откако уживаше со семејството неколку дена во Барселона, Лонгорија го продолжи о...