Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ева Лонгорија (49) избега од гламурот – згодна и покрај целулитот, ужива на плажа во Шпанија со семејството

Ева изгледа одлично на прагот на шестата деценија и има фигура на која може да ѝ позавидат многу помлади жени и покрај малите несовршености - таа избега од холивудскиот гламур и се пресели во Шпанија, каде ужива на плажа со семејството. 

eva-longorija-49-zgodna-vo-crveni-bikini-i-pokraj-celulitot-i-salceto-okolu-stomakot-01.jpg

Ѕвездата на „Очајни домаќинки“, Ева Лонгорија, кон крајот на 2023 година, со сопругот и синот се пресели од Лос Анџелес во Марбеља, Шпанија.

Тие купија голема куќа на шпанскиот брег, со шест спални соби, а го продадоа домот во Калифорнија, зашто сакале засекогаш да заминат од Холивуд.

Актерката, се чини одлично се привикнува на новата средина, па деновиве со сопругот Хозе Бастон, и синот Санитијаго Енрике, уживаше на плажа во близина на нивниот дом.

eva-longorija-49-zgodna-vo-crveni-bikini-i-pokraj-celulitot-i-salceto-okolu-stomakot-06.jpg

Таа го привлече вниманието со својот изглед - избра црвени бикини со полутанга, а ги дополни со бел шешир за на плажа.

Иако може да се забележи дека има малку целулит на задникот, Ева изгледа одлично на прагот на шестата деценија.

Лонгорија на почетокот на годината имаше интервју за магазинот HELLO! и откри дека првпат дошла во Марбеља пред околу 20 години.

eva-longorija-49-zgodna-vo-crveni-bikini-i-pokraj-celulitot-i-salceto-okolu-stomakot-03.jpg

Тогаш толку многу се заљубила во градот, што си ветила на себе дека еден ден ќе живее тука, и сега, конечно, таа желба ѝ се исполни.

Инаку, актерката од 2022 година има и шпанско државјанство.

Погледнете повеќе фотографии:

eva-longorija-49-zgodna-vo-crveni-bikini-i-pokraj-celulitot-i-salceto-okolu-stomakot-08.jpg

eva-longorija-49-zgodna-vo-crveni-bikini-i-pokraj-celulitot-i-salceto-okolu-stomakot-05.jpg

eva-longorija-49-zgodna-vo-crveni-bikini-i-pokraj-celulitot-i-salceto-okolu-stomakot-07.jpg

eva-longorija-49-zgodna-vo-crveni-bikini-i-pokraj-celulitot-i-salceto-okolu-stomakot-02.jpg

eva-longorija-49-zgodna-vo-crveni-bikini-i-pokraj-celulitot-i-salceto-okolu-stomakot-04.jpg

А. Ј. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ева Мендез се откажа од кариерата за да биде домаќинка: „Среќна сум што имам можност да бидам со дец... „Не глумев затоа што глумењето те оддалечува од домот“ – Ева Мендез открива зошт...
Мал телевизор, пластични полици во бањата: Скромниот дом на Дру Баримор е хит на ТикТок Иако има богатство од над 120 милиони долари, домот на Дру Баримор е релативно с...
Тврди дека 9 години немал секс, се чува за вистинската – Помалку познати факти за Лени Кравиц Потекнува од семејство на познати родители, но на почетокот на кариерата морал д...
Шенон Доерти се подготвува за смртта: „Ги продавам сите материјални работи“ „Сега приоритет ми е мајка ми. Знам дека ќе ѝ биде тешко кога ќе умрам пред неа,...
Го погреба синот, ја победи депресијата: Животната приказна на Ени Ленокс Популарната пејачка Ени Ленокс (69), иако секогаш насмеана на сцената, преживеа ...
Му рекле дека умира од рак, се ожени за 38 години помлада жена – Каде е и што прави денес Долф Лундг... Во 2021-ва година му рекле дека има само уште неколку години живот, но благодаре...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg