Се разделија Ирина Шајк и Бредли Купер - дали Лејди Гага е причината?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Се разделија Ирина Шајк и Бредли Купер - дали Лејди Гага е причината?

Наводно Бредли сака, како и секогаш така и сега, да го држи својот приватен живот во тајност, додека пак Ирина смета дека мора да има соопштение до јавноста за нивната разделба.

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-01.jpg

Долго време кружеа гласини за нивниот однос и како тој ќе ја надмине огромната хемија помеѓу Бредли Купер и Лејди Гага на филмското платно, па и на сите нивни заеднички настапи и појавувања, но Ирина Шајк и Бредли покажуваа дека цврсто се држат.

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-04.jpg

Сепак, во медиумите осамна информација дека парот се разделил. Двајцата тврдат дека нивниот потег нема врска со гласините дека Бредли и Гага започнале романса за време на снимањето на оскаровскиот филм „A Star Is Born“, тврди извор близок до нив.

Според изворот, Бредли сака како и секогаш така и сега да го држи својот приватен живот во тајност, додека пак Ирина смета дека мора да има соопштение до јавноста за нивната разделба.

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-06.jpg

Инаку таа на Мет Гала се појави сама, иако и Бредли требаше да присуствува, а и периодов папараците постојано ја ловат сама. На Мет Гала беше и Лејди Гага, која пред некое време ја раскина свршувачката.

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-02.jpg

Парот се состануваше од 2015 година, а во 2017 ја добија ќерката Леа. Наводно нивниот однос драстично се променил по Оскарите.

Информацијата е од американскиот таблоид MTO и се чека официјална потврда од парот.

Потсетете се на Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирина Шајк седи сама по Оскарите.

Нови фотки од Ирина:

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-09.jpg

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-05.jpg

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-03.jpg

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-07.jpg

se-razdelija-irina-shajk-i-bredli-kuper-dali-lejdi-gaga-e-prichinata-10.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар? Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа с...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Лејди Гага со мајка ѝ, Бредли Купер со прекрасната Ирина Шајк на NBR awards Лејди Гага се одлучи за сексапил и гламур од стариот Холивуд, додека Ирина Шајк ...

Спонзорирани линкови: