Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирина Шајк седи сама по Оскарите


Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирина Шајк седи сама по Оскарите

paparaco-lejdi-gaga-i-bredli-kuper-ne-mozhat-da-gi-trgnat-racete-eden-od-drug-po-oskarite-2019-01.jpg

Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 2019 и хемијата помеѓу нив не мина незабележано.

Но, и на забавите по Оскарите тие не можеа да ги тргнат рацете еден од друг. Папарацо фотографите ги уловија како разговараат, се потпираат еден на друг и се прегрнуваат, додека Ирина Шајк седи на страна.

Лејди Гага и Бредли Купер не се раздвоиле два часа, тврдат фотографите кои биле присутни на настанот. Инаку, Гага неодамна ја раскина свршувачката.

Прочитајте и Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Купер!

paparaco-lejdi-gaga-i-bredli-kuper-ne-mozhat-da-gi-trgnat-racete-eden-od-drug-po-oskarite-2019-06.jpg

paparaco-lejdi-gaga-i-bredli-kuper-ne-mozhat-da-gi-trgnat-racete-eden-od-drug-po-oskarite-2019-05.jpg

paparaco-lejdi-gaga-i-bredli-kuper-ne-mozhat-da-gi-trgnat-racete-eden-od-drug-po-oskarite-2019-04.jpg

paparaco-lejdi-gaga-i-bredli-kuper-ne-mozhat-da-gi-trgnat-racete-eden-od-drug-po-oskarite-2019-02.jpg

paparaco-lejdi-gaga-i-bredli-kuper-ne-mozhat-da-gi-trgnat-racete-eden-od-drug-po-oskarite-2019-03.jpgС. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Адел е непрепознатлива со 19 kg помалку – папарацо фотки од одморот на Кариби Викендов Адел ужива на Кариби заедно со Хари Стајлс, а на плажа таа ја покажа не...
Лејди Гага: Имав момче кое ми рече дека никогаш нема да успеам... Со оглед на успехот кој моментално го доживува заедно со Бредли Купер, сите се в...

Најчитани неделава