Познати мажи кои се посекси со брада
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Познати мажи кои се посекси со брада

Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо фраери. Бен Афлек дефинитивно е еден од нив.

poznati-mazhi-koi-se-poseksi-so-brada-01.jpg

Понекогаш брадата навистина го прави човекот. Сигурно и вие имате најмалку еден маж во вашата околина што изгледа посекси со брада.

Таква е ситуацијата и со многу познати мажи.

Од Бен Афлек до Крис Хемсворт, кои познати мажи се посекси со брада:

Крис Еванс

poznati-mazhi-koi-se-poseksi-so-brada-02.jpg

Крис Хемсворт

poznati-mazhi-koi-se-poseksi-so-brada-03.jpg

Лиам Хемсворт

poznati-mazhi-koi-se-poseksi-so-brada-04.jpg

Дрејк

poznati-mazhi-koi-se-poseksi-so-brada-05.jpg

Кијану Ривс

poznati-mazhi-koi-se-poseksi-so-brada-06.jpg

Хенри Кавил

poznati-mazhi-koi-se-poseksi-so-brada-07.jpg

Принцот Хари

poznati-mazhi-koi-se-poseksi-so-brada-08.jpg

Уште 6 познати мажи на следната страна...Би можело да ве интересира:

Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
5 познати дами кои се изборија со ракот Кајли Миног: „Кога докторите ми ја кажаа дијагнозата останав без зборови, но сфа...
Познати дами кои станале мајки на млади години Иако многу дами од светот на шоу-бизнисот ја ставаат кариерата на прво место, а ...

Најчитани неделава