Фотки од снимањето на првите сцени за Fast & Furious 9 – Вин Дизел веќе не е во форма
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Фотки од снимањето на првите сцени за Fast & Furious 9 – Вин Дизел веќе не е во форма

Вин Дизел со пуштен стомак и банана во уста ѝ се придружи на Мишел Родригез на снимањето на Fast & Furious 9.

fotki-od-snimanjeto-na-prvite-sceni-za-fast-furious-9-vin-dizel-vekje-ne-e-vo-forma-001.jpg

Официјално започна снимањето на првите сцени од деветтото продолжение на омилениот адреналински филм Fast & Furious.

На снимањето во Англија, Вин Дизел ѝ се придружи на колешката Мишел Родригез, заедно со непознато мало момче, облечено во сличен аутфит како него.

Иако се држи добро за да ја долови улогата на Доминик Торето, сепак фановите не пропуштија да забележат дека актерот изгледа малку пуштил стомаче.

Фотки од снимањето на првите сцени:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ретро фотки со коса од Вин Дизел, Џејсон Стејтам и уште 4 ѕвезди кои д... Тие се секси и самоуверени и се слабост на многу жени ширум светот... Но, како и...
12 фотки од Кендал Џенер кои мама Крис сигурно сака да ги заборавиме Под дејство на алкохол, со златен заб и чудни стајлинзи, со акни на лицето – кои...
„Плакнеме очи“: 10 најуспешни машки модели на сите времиња Името Лаки Блу Смит можеби ќе ви звучи смешно, но тој е еден од најуспешните маш...