Меган Маркл со балетанки на бејзбол меч без бебето Арчи (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Меган Маркл со балетанки на бејзбол меч без бебето Арчи (фото)

Меган Маркл е на породилно отсуство до есен, но таа се појави на бејзбол меч со Хари, каде изгледаше посреќно од кога било.

megan-markl-so-baletanki-na-bejzbol-mech-bez-bebeto-archi-foto-01.jpg

Меган Маркл со принцот Хари се појави на бејзбол меч на стадионот во Лондон, каде играа Boston Red Sox и New York Yankees.

Во црн фустан од Stella McCartney и балетанки, таа изгледаше расположено и среќно на едно од ретките појавувања без бебето Арчи.

Парот се сретна и со играчите, а добија и подарок дрес за нивниот син Арчи.

Фотки од Меган и Хари:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Твитерџиите бесни: Зошто принцот Хари и Меган Маркл станаа мета на кри... Како преку ноќ парот стана мета на негативни коментари? „Додека има бездомници и...
Принцот Хари има само едно барање кога престојува во хотел Хари е скромен и се вози со комерцијални летови, но го иритира кога хотелите не ...
Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...