Кендал Џенер со другарките на Миконос (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Кендал Џенер со другарките на Миконос (фото)

Како и многу други ѕвезди, и Кендал летово не пропушти прилика да се сонча и да се забавува на плажите на Миконос со пријателите.

kendal-jenner-ne-propushti-shansa-da-se-zabavuva-i-da-uzhiva-na-plazhite-na-mikonos-foto-01.jpg

Кендал Џенер деновиве ужива во убавините на Миконос и го привлече вниманието на папараците.

23-годишната кралица на модните писти го покажа згодното тело на плажа додека се сончаше и забавуваше со Шанина Шајк и останатите другарки.

Возење скутер, скокање во вода, забавување со пријателите – Кендал Џенер знае како да се опушти од работните обврски.

View this post on Instagram

you asked for it @haileybieber ...

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Како се забавува Кендал Џенер на Миконос летово?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Селена Гомез е доказ дека и со стрии и стомаче може да се ужива на пла... Во бело монокини и со насмевка на лицето, Селена Гомез покажа дека не е потребно...
По пороците, Кејт Мос изгледа здраво и секси на 45 години на плажа во ... Во минималистички бикини покрај саканиот, Кејт Мос ужива во луксузниот одмор на ...
Синчето на Новак Ѓоковиќ неуморно навиваше за својот татко на Ролан Га... Јелена Ѓоковиќ објави фотка од синот Стефан кој за првпат го следи мечот на него...